,

4 rzeczy, które robisz źle mając kobietę

Czyli niektóre elementy, przez które związek przestaje wyglądać tak różowo jak podczas pierwszych trzech miesięcy razem.

1. Stawiasz ją na pierwszym miejscu

Na pierwszym miejscu w swoim życiu miłość stawiają kobiety, a nie mężczyźni. Facet powinien mieć w swoim życiu coś, co jest dla niego najważniejsze niezależnie od tego, czy ma kobietę, czy nie – może to być cokolwiek: rozwój własnej firmy, wspinaczka, spacery z babciami po osiedlu. Inaczej będzie za bardzo uzależniony od swojej kobiety, od jej humorów, dziwactw, od tego, czy ma okres.

Bo najbardziej żenujący widok to zasmarkany i chlipiący gościu, który płacze za swoją byłą, która już miesiąc temu kopnęła go w dupę. Dla kogoś z jajami i pasją.

2. Przywiązujesz zbytnią uwagę do jej słów

Jeśli Ty, będąc facetem, mówisz „obiecuję”, to zazwyczaj znaczy to tyle, że zrobisz wszystko, żeby dotrzymać danego słowa (przede wszystkim kumplom/przyjaciołom, z dziewczynami/żonami bywa różnie – „tak tak kochanie, posprzątam w garażu, obiecuję”). Ale najważniejsze jest zwerbalizowanie obietnicy; w przypadku kobiet to nie działa tak łatwo.

Jeśli kobieta w południe obieca Ci bzykanko wieczorem, to znaczy to nie więcej niż to, że w tym momencie ma ochotę na wieczorne bzykanko. Do tego czasu wszystko może się zmienić, i to ze sto razy. Dla niej na pierwszym miejscu są emocje, nie słowa. Jeśli coś obiecuje, dotyczy to tylko i wyłącznie danej chwili. Może przyszłej też, ale to zależy już od późniejszych humorów. Nie wiem, czy będąc facetem da się to zrozumieć w 100% – ale przede wszystkim warto o tym pamiętać i mieć na uwadze.

3. Nie podejmujesz decyzji

Facet, który nie może lub nie chce podejmować decyzji, jest pipą. I mowa tutaj zarówno o tych poważniejszych decyzjach, które mogą znacząco wpłynąć na dalsze życie, jak i błahostkach. Jeśli ona pyta Cię „którą sukienkę mam dziś założyć?”, to nawet, jeśli nie masz zielonego pojęcia i nie bardzo Cię to obchodzi, i tak wybierz. Niech wie, kto rządzi. Ona lubi to wiedzieć.

4. Jesteś o nią zbytnio zazdrosny

Mała szczypta zazdrości może pomóc każdemu związkowi – dziewczyny uważają, że dzięki temu wiedzą, że chłopakom na nich zależy. Ale nadmierna jej ilość rozwali każdy, nawet najlepszy związek. Nie da się utrzymać partnera na smyczy – zazwyczaj, jeżeli będzie chciał Cię zdradzić, i tak to zrobi, a jeśli wie, że niczego mu nie brakuje, to nawet w pewnych sytuacjach dających możliwości łatwej zdrady, o której nikt się nie dowie, i tak tego nie zrobi.

I jeśli nie jesteś w stanie wypuścić swojej dziewczyny na miast z jej kolegami, to już jest kiepsko.

Wszystkie te błędy popełniałem sam. Czasem pojedynczo, czasem wszystkie na raz – i robiła się zwykle wielka kupa, dużo czasu zajęło mi dojście do takich wniosków. I jeśli pomyślałeś, że ten tekst może być do Ciebie – tak, jest do Ciebie.

Fanpage

Zbigniew Wu

Mam na imię Zbyszek i miło mi gościć Cię na moim blogu!

Jestem podróżnikiem, jakiś czas temu obudziłem w sobie dawno ukrytą potrzebę zwiedzania świata – nieważne czy zimno, czy ciepło, pada, czy świeci słońce – każdy zakątek jest dla mnie ważny, od Islandii po Brazylię.

Blog podróżniczy to narzędzie, które pomaga mi dzielić się z Tobą swoimi przygodami, a także podpowiedzieć, jak zwiedzić kawał świata trochę taniej, niż z biurem podróży.
Fanpage
Podziel się ze znajomymi!            Share on Facebook0Tweet about this on TwitterEmail this to someone