Izrael – marzec ’17

Do Izraela przyleciałem w marcu, na 7 dni. Lot odbyłem dzięki nowemu połączeniu: Warszawa – Eilat – Warszawa, dzięki czemu od razu znalazłem się w cieplejszej, południowej części Izraela.

W galerii dodałem zdjęcia z nad Morza Czerwonego, Morza Martwego oraz Jerozolimy. Następnym razem planuję jeszcze raz odwiedzić Jerozolimę, a także północną część Izraela – położoną nad Morzem Śródziemnym.

Podoba Ci się ten wpis?

Dołącz do społeczności newslettera, i otrzymuj oprócz podsumowania nowych wpisów raz w tygodniu, dodatkowe, niedostępne nigdzie indziej treści. Bądźmy w kontakcie!

Fanpage

Zbigniew Wu

Witaj na moim blogu podróżniczym!

Mam na imię Zbyszek i miło mi gościć Cię na moim blogu! Jestem gościem, który jakiś czas temu obudził w sobie dawno ukrytą potrzebę zwiedzania świata. Spakowałem plecak, ruszyłem, i tak zostało do dziś. Blog podróżniczy to narzędzie, które pomaga mi dzielić się z Tobą swoimi przygodami!

Oprócz przygód, staram się przemycić tutaj jak najwięcej użytecznych informacji. Robię dla Ciebie przewodniki, poradniki i opisy wielu ciekawych miejsc. Wszystko to znajdziesz niżej, podzielone na odpowiednie kategorie. Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zapraszam Cię również na stronę Pierwszy raz na blogu.

Miłego zwiedzania!
Fanpage
Śledź nowości na facebooku: