Cześć!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że zainteresowało Cię moje najnowsze dzieło – 50-stronicowy e-book na temat taniego latania. Całkowicie za darmo! Zapraszam Cię tylko do zapisania się do mojego newslettera, w którym częściej możesz liczyć na fajne, ułatwiające organizowanie podróży niespodzianki. Nie bój się, jeśli nie spodoba Ci się newsletter, od razu po otrzymaniu maila i pobraniu książki, możesz się z niego wypisać. Zacznij od tego formularza:

A po potwierdzeniu rejestracji na Twoją skrzynkę przyjdzie mail powitalny, w którym będzie między innymi link do pobrania książki. Niżej znajdziesz trochę informacji na temat tego, co znajduje się w tym około 50-stronicowym e-booku:

Napisałem tę książkę, by podzielić się z Tobą całą moją wiedzą dotyczącą taniego latania. Dzięki nieprzeciętnym cenom kupowanych przeze mnie biletów udało mi się zwiedzić kawałek świata, byłem na 5 kontynentach, odwiedziłem Australię, Amerykę Południową, kawał Azji, większą część Europy. W książce znajduje się dużo przepisanych od nowa wpisów z bloga, ale jest też mnóstwo nowej, niepojawiającej się nigdzie wcześniej treści. Dowiesz się, z jakich narzędzi korzystam, jak kupić bilet do Paryża, ale także do Sydney, jaki możesz wziąć ze sobą bagaż, jak się spakować i co robić, gdy przewoźnik nie wpuści Cię na pokład, albo Twój lot opóźni się o kilka godzin!

Wiesz, że za kilkanaście dni znów zmienia się polityka bagażowa tanich linii lotniczych? Teraz bagaż podręczny jest znów mniejszy, za to weźmiesz go na pokład – możesz też wziąć większą walizkę i nadać ją jako mały bagaż rejestrowany za mniejszą opłatą… Teraz bez problemu odnajdziesz się w gąszczu bagażowych przepisów! Dowiesz się, jakie walizki możesz zabrać ze sobą za darmo, i dlaczego często bardziej opłacalne może okazać się… wykupienie pierwszeństwa wejścia na pokład, zamiast dodatkowego bagażu!

Mimo tego, że przepisy są bardzo jasne, tylko 1% pasażerów opóźnionych lotów zgłasza się po odszkodowanie. A gdybym powiedział Ci, że niejednemu mojemu znajomemu zwróciły się wakacje tylko dlatego, że samolot przyleciał na miejsce za późno? Wystarczy 3 godziny opóźnienia, by do Twojej kieszeni wpadło co najmniej 250€! W książce znajdziesz odpowiedź na pytania kiedy, dlaczego i ile odszkodowania Ci przysługuje!

Jak szukać? Pokażę Ci, z jakich serwisów i wyszukiwarek korzystam. Zaprezentuję funkcje stron internetowych tanich przewoźników, o których może nie wiesz, a bardzo ułatwiają planowanie podróży. Dowiesz się, jakimi liniami możesz latać tanio po Europie, ale także po świecie – jak tanio dolecieć do Singapuru czy nawet Australii! Nie jestem wszechwiedzący, więc nie opisuję wszystkich narzędzi – tylko te, z których regularnie korzystam. Uwierz, że wystarczą – choć jeśli znasz świetną wyszukiwarkę i chcesz się nią ze mną podzielić – napisz do mnie!

Co więcej? Pobierz książkę, i się przekonaj!

Tak, jak pisałem wcześniej – jest całkowicie za darmo. Jeśli nie zdążyłeś zapisać się jeszcze do newslettera – podrzucam jeszcze jeden formularz.