Jak Zaplanować Podróż - COVID edition

Duża część mojej kilkuletniej blogowej pracy zamknięta w jednym poradniku – z tej książki dowiesz się, jak zorganizować podróż od A do Z, zarówno do egzotycznej Tajlandii czy Australii, jak i mały weekendowy wypadzik z Ryanairem do Londynu. Jeśli szukasz informacji:

  • jak wybrać odpowiedni kraj docelowy, ogarnąć wizy i dowiedzieć się, co czeka Cię na miejscu,
  • jak kupować bilety lotnicze, by nie przepłacać,
  • jak znaleźć dobry nocleg, którym się nie rozczarujesz,
  • jak zaplanować trasę i wynająć samochód na miejscu,
  • gdzie i jak szukać COVID-owych obostrzeń,
  • jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie,

to ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie! Trzy lata temu napisałem 60-stronicowy poradnik o biletach lotniczych, który pobrano kilkadziesiąt tysięcy razy, rok później napisałem książkę „Jak Zaplanować Podróż”, zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. „JZP Covid edition” to zminimalizowana wersja książki sprzed dwóch lat, uzupełniona o informacje związane z podróżami w czasach pandemii.

Ebook jest całkowicie darmowy, dostępny do pobrania w trzech różnych formatach: PDF, Epub oraz MOBI. Nie musisz robić nic, żeby go pobrać – a jeśli uznasz, że bardzo ułatwił Ci życie, i chcesz się jakoś odwdzięczyć, możesz po prostu postawić mi kawę:

Nie jest to oczywiście warunek konieczny – do pobrania książki przyciski znajdziesz kawałek niżej. Jeśli masz jakieś spostrzeżenia, uwagi, uważasz, że jakaś informacja może uzupełnić ebooka, albo udało Ci się znaleźć jakiś błąd – daj mi znać, niżej znajdziesz linki do kontaktu ze mną, chętnie wprowadzę wszystkie sugerowane poprawki, a także zastanowię się nad każdą sugestią dotyczącą zmian w treści. Dzięki, że tu jesteś, i życzę jak najlepszych podróży i wakacji!

A jeśli jeszcze się nie znamy, i na mojego bloga trafiłeś/aś po raz pierwszy właśnie dziś, to miło mi Cię poznać! Mam na imię Zbyszek, pomieszkuję trochę w Polsce, trochę na Islandii, czasem trochę w innych krajach i gdy tylko mogę, staram się uciekać połazić po górach albo pozwiedzać różne rejony świata. Przy okazji skrobię czasem coś na blogu, na którym właśnie jesteś. Możesz również znaleźć mnie tutaj:

I to tyle – jeśli postanowisz zostać na dłużej, będzie mi bardzo miło, a tymczasem życzę udanej lektury!