Cześć!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że pewnie dopiero trafiłeś na mojego bloga, a jednocześnie interesuje Cię przede wszystkim podróżowanie. Lubisz zwiedzać świat, albo dopiero chcesz zacząć to robić, ale raczej nie pojedziesz na wycieczkę z biurem podróży, tylko postarasz się zorganizować wszystko samodzielnie.

To świetnie! Ja jestem Zbyszek, mieszkam we Wrocławiu, ale ogólnie nosi mnie po całym świecie. Słowa, które właśnie czytasz, piszę na Islandii, ale mieszkałem po drodze chociażby w Amsterdamie czy Norwegii, a zwiedzałem jeszcze więcej miejsc – kraje w Europie, Azji czy Ameryce Południowej. Jeszcze sporo mi zostało, więc jeśli zamierzasz towarzyszyć mi w moich przygodach – to świetnie!

Oprócz tego, że opisuję swoje doświadczenia podróżnicze, staram się również przekazywać nabytą wiedzę dalej – do tego między innymi służy ten blog. Pokazuję, jak można kupić dużo tańsze niż zwykle bilety lotnicze, jak znaleźć fajny, niedrogi nocleg, jak nie wydać fortuny, zwiedzając różne, często nietanie miejsca na świecie.

Poniżej przedstawię Ci to, co najbardziej spodobało się czytelnikom. Piszę przede wszystkim o podróżach, ale czasem zakręcę się też wokół innych tematów – lubię dobre filmy, seriale i książki, czasem naskrobię coś bardziej ogólnego, o życiu, emocjonalnego. Ruszajmy!

Ale najpierw…

Najpierw sprawdź, gdzie poruszamy się w Social Mediach i zaobserwuj tam, gdzie będzie Ci wygodnie – zostaniemy w kontakcie na dłużej.