Wyjazdy

Choć od siedmiu lat piszę teksty i książki o tym, jak organizować wyjazdy samodzielnie to wiem, że nie każdy to lubi. Nie każdy chce zajmować się organizacją od A do Z, wyszukiwać noclegi, loty, ścierać się z wypożyczalniami czy zastanawiać się godzinami z przewodnikiem, co w okolicy można zobaczyć.

Kilka razy miałem przyjemność gościć bliższych lub dalszych znajomych w różnych miejscach na świecie, które zamieszkiwałem i zawsze pokazywanie im zakątka świata sprawiało mi przyjemność. Gdy tylko pojawiła się więc okazja na zorganizowanie pierwszego wypadu na Islandię dla grupy ludzi, których ledwo poznałem, nie zastanawiałem się – wiedziałem, że to dobry moment by sprawdzić się w tej roli i zobaczyć czy będzie się podobało – zarówno grupie, jak i mi. I… wyjazd całkowicie przerósł wszelkie oczekiwania! Było naprawdę fantastycznie, dzięki czemu wiedziałem, że chętnie pchnę ten wózek dalej. Efektem jest ta podstrona bloga, którego prowadzę od 2016 roku – przedstawiam Ci miejsca, w które możesz pojechać ze mną w roli przewodnika i organizatora.

Dbam o to, by grupy nie były duże, by zawsze było co robić i przede wszystkim by zabierać ludzi tylko w miejsca, które dobrze znam, w których bywałem niejednokrotnie i mam na ich temat coś ciekawego do powiedzenia. Dlatego też zabiorę Cię głównie na północ – to tutaj spędziłem większość mojego życia w ostatnich latach. Chłodne i krótkie lato, surowe krajobrazy, długie i ciemne zimy, rozświetlane zorzą polarną – to miejsca, w których czuję się jak ryba w wodzie!

Po wejściu w którykolwiek z wyjazdów możesz od razu się zapisać, albo po prostu wysłać formularz z pytaniami, które Cię trapią. Jeśli nie pasuje Ci żaden termin, a masz grupę znajomych, z którymi chcesz zorganizować wyjazd prywatny – po prostu napisz, bardzo możliwe, że się dogadamy. Staram się być mocno elastyczny!

Dość tego gadania! Jeśli chcesz od razu skontaktować się w sprawie wyjazdu, po prostu napisz do mnie maila na wyjazdy@zbigniewwu.pl, albo przejrzyj dostępne poniżej terminy i destynacje!

8 dni z plecakiem na piechotę w islandzkim interiorze – czy można wymarzyć sobie lepszy wyjazd? Przemierzymy jeden z najpiękniejszych szlaków na świecie, zwiedzając to, co w Islandii najlepsze. Nie trzeba być wielkim piechurem – średnio będziemy przechodzić ok. 15 km dziennie.

lipiec – sierpień 2024
od 3500 zł

Tajlandia – kraina uśmiechu, którą zwiedzimy od głośnego Bangkoku, przez spokojną, zieloną północ, aż po rajskie plaże południa. Doskonała pogoda, uśmiechnięci i gościnni Tajowie i najlepsza kuchnia świata!

luty 2025
od 6100 zł

Jesienna wycieczka na Islandię w wersji mini. Jedno miejsce do noclegu, codzienne zwiedzanie, wieczory spędzane na poszukiwaniu zorzy polarnej

wrzesień 2024
od 3750 zł

12 dni na, według mnie, najpiękniejszej wyspie świata. Objedziemy cały kraj, wjedziemy w interior, wyciśniemy z Islandii maksa. Moja ulubiona wycieczka w ofercie!

lipiec 2024
od 8700 zł

Jesteśmy organizatorem turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod nr ewidencyjnym 39954, wpisanym do rejestru przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod nr 987/47/2023. Gwarancja ubezpieczeniowa wystawiona przez TU Signal Iduna Polska S. A. w kwocie 116.960 PLN ważna jest do dnia 13-09-2024.  Dane firmy: Joanna Cichońska, NIP 8992578395 z siedzibą w Ziębicach, pod adresem ul. Wałowa 58/3.