Wyjazdy

Choć od siedmiu lat piszę teksty i książki o tym, jak organizować wyjazdy samodzielnie to wiem, że nie każdy to lubi. Nie każdy chce zajmować się organizacją od A do Z, wyszukiwać noclegi, loty, ścierać się z wypożyczalniami czy zastanawiać się godzinami z przewodnikiem, co w okolicy można zobaczyć.

Kilka razy miałem przyjemność gościć bliższych lub dalszych znajomych w różnych miejscach na świecie, które zamieszkiwałem i zawsze pokazywanie im zakątka świata sprawiało mi przyjemność. Gdy tylko pojawiła się więc okazja na zorganizowanie pierwszego wypadu na Islandię dla grupy ludzi, których ledwo poznałem, nie zastanawiałem się – wiedziałem, że to dobry moment by sprawdzić się w tej roli i zobaczyć czy będzie się podobało – zarówno grupie, jak i mi. I… wyjazd całkowicie przerósł wszelkie oczekiwania! Było naprawdę fantastycznie, dzięki czemu wiedziałem, że chętnie pchnę ten wózek dalej. Efektem jest ta podstrona bloga, którego prowadzę od 2016 roku – przedstawiam Ci miejsca, w które możesz pojechać ze mną w roli przewodnika i organizatora.

Dbam o to, by grupy nie były duże, by zawsze było co robić i przede wszystkim by zabierać ludzi tylko w miejsca, które dobrze znam, w których bywałem niejednokrotnie i mam na ich temat coś ciekawego do powiedzenia. Dlatego też zabiorę Cię głównie na północ – to tutaj spędziłem większość mojego życia w ostatnich latach. Chłodne i krótkie lato, surowe krajobrazy, długie i ciemne zimy, rozświetlane zorzą polarną – to miejsca, w których czuję się jak ryba w wodzie!

Po wejściu w którykolwiek z wyjazdów możesz od razu się zapisać, albo po prostu wysłać formularz z pytaniami, które Cię trapią. Jeśli nie pasuje Ci żaden termin, a masz grupę znajomych, z którymi chcesz zorganizować wyjazd prywatny – po prostu napisz, bardzo możliwe, że się dogadamy. Staram się być mocno elastyczny!

Dość tego gadania! Jeśli chcesz od razu skontaktować się w sprawie wyjazdu, po prostu napisz do mnie maila na wyjazdy@zbigniewwu.pl, albo przejrzyj dostępne poniżej terminy i destynacje!

8 dni z plecakiem na piechotę w islandzkim interiorze – czy można wymarzyć sobie lepszy wyjazd? Przemierzymy jeden z najpiękniejszych szlaków na świecie, zwiedzając to, co w Islandii najlepsze. Nie trzeba być wielkim piechurem – średnio będziemy przechodzić ok. 15 km dziennie.

lipiec – sierpień 2024
od 3500 zł

5 dni zimą setki kilometrów za kołem podbiegunowym. Na norweskiej wyspie Senja, z dala od świateł wielkich miast będziemy polować na królową arktycznego nieba – zorzę polarną! A w międzyczasie – zwiedzanie fiordów, rakiety śnieżne i poszukiwania reniferów!

styczeń – marzec 2024
od 2500 zł

11 dni w podróży wzdłuż zachodniego grenlandzkiego wybrzeża – marzenie każdego, kto zasmakował choć raz północy. Potężne fiordy, góry lodowe duże jak miasta, inuicka kultura i potężne wieloryby – polarne marzenie!

lipiec 2024
od 12500 zł

12 dni na, według mnie, najpiękniejszej wyspie świata. Objedziemy cały kraj, wjedziemy w interior, wyciśniemy z Islandii maksa. Moja ulubiona wycieczka w ofercie!

lipiec 2024
od 8700 zł

Jesteśmy organizatorem turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod nr ewidencyjnym 39954, wpisanym do rejestru przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod nr 987/47/2023. Gwarancja ubezpieczeniowa wystawiona przez TU Signal Iduna Polska S. A. w kwocie 116.960 PLN ważna jest do dnia 13-09-2024.  Dane firmy: Joanna Cichońska, NIP 8992578395 z siedzibą w Ziębicach, pod adresem ul. Wałowa 58/3.